Band voldoet aan de eisen van de Europese Unie voor winterbanden.
Het heeft het 3PMSF-symbool (Three Peak Mountain Flake), dat wordt toegekend na het grondig testen van een bepaald model op sneeuwgrip.
Type: winterbanden
Klasse: budget - goede parameters tegen een redelijke prijs
Bestemming: bestelwagens
Beschrijving van de technologie: Winterbanden Matador MPS 530 Sibir Snow Van zijn voor bestelwagens bestemd. Ze behoren, zoals de meeste producten van Matador, tot de budgetklasse. Banden zijn met een symmetrisch loopvlakprofiel uitgerust dat typisch voor winterbanden voor bestelwagens is. Deze band wordt door zijn zeer goede rijparameters op nat en besneeuwd wegdek gekarakteriseerd en zorgt voor een optimale grip en bestuurbaarheid van de auto. Elke eigenaar van een vrachtwagenpark zal deze banden waarderen door zijn lange levensduur. Dat is het gevolg van het gebruik van een modern rubbermengsel dat door zijn flexibiliteit gekenmerkt wordt. Dit mengsel samen met het loopvlak garandeert lage rolweerstand en daardoor laag brandstofverbruik.
Informatie over de producent: Matador is een Slowaaks merk dat sinds1925 banden produceert. Dit merk ontstond in het oude Tsjechoslowakije en was een van de eerste bandenproducenten in Midden- en Oost Europa. Matador produceert banden voor verschillende voertuigen en is de budgetklasse gespecialiseerd. Goede kwaliteit van producten geeft Matador populariteit op de Europese markt.Dit bedrijf maakt deel uit het Continental concern.
Technische gegevens:
Matador MPS 530 Sibir Snow Van winter band wordt beschouwd als Economische klasse klasse, dat wil zeggen, gekenmerkt door zeer goede prestaties aan de scherpste prijs.
Op dit moment bekijkt u banden in de maat 205/75 R16.
De band is momenteel verkrijgbaar in een 16-inch maat.
Aanvullende parameters van band
-
bestemd voor bestelwagens (met codering "C").
Het is de band met volgende indexen:
Snelheidsindex R
- maximale snelheid voor deze band 170 km/uur.
Lastindex 110/108 -
de maximale belasting voor deze band is 1060 kg.